Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Eşya Depolama firması olarak yılların verdiği tecrübeyle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Eşya depolama hizmeti son derece rağbet gören bir iştir ve bizler de uzman ekibimizle bu hizmeti size %100 kalite ile sunuyoruz. Depolarımızı eşyalarınızın daha hijyenik koşullarda korunması için her gün dezenfekte ediyor ve günlük temizliğini yapıyoruz. Rutin bakım ve temizlik yapıldığı için olası rutubet riskini de önlemiş oluyoruz. Eşyalarınız özel ambalajlarımız ile sarmalandığından ötürü herhangi bir şekilde paslanma ya da kirlenme gibi durumlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Ev eşyası depolama hizmetini veren firmanın gerekli uzmanlığa sahip olması oldukça önemlidir. Bizler de İstanbul İzmir Eşya Depolama firması olarak 30 yıllık deneyime sahibiz. Firmamızı tercih etmeniz için pek çok unsur gösterebiliriz. Bizi tercih etmelisiniz çünkü;

Nakliye Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Püf Nokta

İstanbul İzmir Eşya Depolama

 1. Depolarımızda kamera sistemi olduğundan eşyalarınız güvendedir.
 2. 7/24 açık alarm sistemi ile olası hırsızlık, kayıp ve çalıntı risklerine karşı tedbir alınır.
 3. Günlük havalandırma ve haftalık dezenfekte işlemi ile eşyalarda rutubet riski önlenir.
 4. Yüksek katta depolama hizmeti verildiği için eşyalarınızın paslanması ve nemlenmesi önlenir.
 5. Odalarımız kapısı kafes şeklinde ve anahtarlıdır böylece eşyalar havalanırken güvende kalır.
 6. Müşteri çağrı merkezimiz ile 7/24 iletişim kurmanız mümkündür.

İstanbul İzmir Eşya Depolama Firmaları

İstanbul İzmir eşya depolama firmaları arayışındaysanız doğru adrestesiniz. İstanbul ve İzmir ülkemizin en kalabalık şehirleri olduğundan ötürü depolama talebi de artış göstermiştir. Durum böyle olunca birçok depolama firması türemiştir. Ancak depolama firması seçerken dikkatli olmalı ve bazı unsurlara bakarak kararınızı vermelisiniz. Bizler %100 kalite, profesyonel ekip desteği ve güncel uygun fiyatlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini kazanmışızdır. Üstelik geniş hizmet ağımızla her türlü depolama ihtiyacınızı karşılarız. Firmamızdan alabileceğiniz eşya depolama hizmetleri şöyle gösterilebilir;

 • Ev eşyası depolama
 • Ofis eşyası depolama
 • Zati eşya depolama
 • Tarihi eser eşyası depolama
 • Elektronik eşyası depolama
 • Beyaz eşya depolama
 • Koli depolama
 • Öğrenci eşyası depolama
 • Arşiv depolama
 • Sanat eseri depolama

Bu tip eşya depolama hizmetlerini firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

İstanbul İzmir Ev Eşyası Depolama

İstanbul İzmir ev eşyası depolama hizmetimiz ile konforlu ve güvenli depolarımızla eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesini sağlarız. İster parça eşya hizmeti alabilir isterseniz komple ev eşyalarınızı muhafaza etmek için depolarımızdan size uygun olanı kiralayabilirsiniz. Mobilya, televizyon, halı, beyaz eşya gibi aklınıza gelebilecek tüm ev eşyalarının depolamasını yaparız. Bunun için firmamızı arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık Ücretleri

İstanbul İzmir Ofis Eşyası Depolama

İstanbul İzmir ofis eşyası depolama hizmeti arıyorsanız firmamızdan bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz. İster mevcut ofisinizdeki eşyaları ister yeni alacağınız ofis eşyalarınızı güvenle firmamıza emanet edebilirsiniz. Ofis eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından özenle paketlenir ve uygun koşullarda muhafaza edilmesi için titizlikle depolarımıza yerleştirilir. Elektronik eşya, arşiv, evrak gibi hiçbir eşyanız kayıp ve çalıntıya maruz kalmaz. Siz de ofis eşyası depolama hizmetini firmamızdan güvenle alabilirsiniz.

İstanbul İzmir Sigortalı Eşya Depolama

İstanbul İzmir sigortalı eşya depolama hizmeti vererek eşyalarınızın güvenliğine ne kadar önem verdiğimizi gösteriyor ve müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Firmamız eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesi için depolarımızın bakımını en iyi şekilde sağlamaktadır. Depolarımız modern güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Son teknolojik paketleme sistemlerimiz ile eşyalarınızın çizilmesi, kırılması ve hasar görmesi önlenir. Olası kaza ve hasar durumunda mağdur olmamanız için firmamız sigorta hizmeti ile tüm maddi kaybınızı önler. Bu nedenle hiç endişe etmeden firmamızdan garantili eşya depolama hizmeti temin edebilirsiniz.

Ev Taşıma Sürecinde Taşınma Planlaması Nasıl Yapılmalıdır

Uygun Ev Eşyası Depolama İstanbul İzmir

Günümüzde gerek taşınma gerekse yaşam alanlarında yer bulamama gibi sebeplerden ötürü eşya depolama hizmetine olan talep artış göstermiştir. Ancak piyasada çok fazla firma bulunduğu için güvenilir adresi bulmak bazen zor olabilir. Bizler de İstanbul İzmir Eşya Depolama firması olarak uygun fiyat seçeneklerimizle müşterilerimize güvenilir depolama hizmeti sunuyoruz.

İstanbul İzmir Eşya Depolamada Kullanılan Depo Özellikleri

İstanbul İzmir eşya depolama hizmetinde kullanılan depolarımız özenle seçilmiştir. Eşyalarınızı muhafaza ederken sahip olduğumuz depoların nitelikleri şu şekildedir;

 • İdeal nem seviyesine sahiptir. Böylece fazla nemden eşyalarınız hasar görmez.
 • Zararlı hayvanlara karşı koruma sağlanır. Fare, böcek ve haşerelerin eşyalara zarar vermemesi için depolarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılır.
 • Gerekli hijyen koşulları sağlanır. Bu kapsamda düzenli olarak dezenfekte ve temizlik işleri gerçekleştirilir.
 • Güvenli gözetim mevcuttur. Bu bağlamda son teknolojik kamera cihazlarımız ve alarm sistemlerimiz ile gerekli tedbirler alınır.
 • Düzenli kontroller sağlanır. Uzman ekibimiz haftalık ve aylık periyotlarda eşyaların durumunu analiz ederek gerekli güvenliğin sağlandığından ve eşyaların sağlamlığından emin olur.

İstanbul İzmir Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İstanbul İzmir eşya depolama fiyatları farklı unsurlara göre belirlenir. Eşyanın miktarı, depolama sağlamada kullanılacak depo, eşyaların ne kadar süre boyunca depolanacağı gibi etkenler fiyatları belirlememizde etkendir. Net olarak fiyat bilgisi almanız için öncesinde eşyalarınızı görüp analiz etmemiz gerekir. Bunun için WhatsApp üzerinden resim yollayarak ya da ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz. Eşya Depolama Hizmeti ile İlgili Sık Sorulan Sorular Müşterilerimizden sıklıkla duyduğumuz soruların cevabını aşağıda alt başlıklar halinde görebilirsiniz. Eşyaların güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz? Eşyalarınızın güvenliği 7/24 güvenlik kamerası ile teyit edilir. Alarm sistemimiz de mevcut olduğundan dolayı olası hırsızlık sorunlarında bizlere anında haber gelir.

Eşya depolama fiyatları neye göre belirlenir?

Eşya depolama fiyatları eşyalarınızın sayısı, paketlemede kullanılacak malzeme, kat sayısı ve ne kadar süre boyunca deponun kiralanacağına bağlı olarak belirlenir. Eşya depolama hizmetiniz sigortalı mı?
Eşya depolama hizmetimiz sigortalıdır. Yangın, sel, deprem ve hırsızlık gibi beklenmedik durumlarda tüm maddi kaybınızı firmamız karşılar. Eşyalarım nasıl bir ortamda muhafaza ediliyor? Eşyalarınız parke ve büyük odalarda tek tek paketlenmiş bir şekilde muhafaza ediliyor. Böylece rutubet riski de önlenmiş oluyor. Yıllarca eşyalarınız depolarımızda güvenle muhafaza edilebilir. Eşyanızı almaya geldiğinizde bıraktığınız günkü gibi tertemiz bulacağınıza emin olabilirsiniz. Hangi eşyaları depolamıyorsunuz? Depolama koşullarına bağlı olarak bazı ürünler depolanamamaktadır. Örneğin sıvılar, baklagiller, patlayıcı ve yanıcı ürünler, silah, ilaç ve uyuşturucu madde gibi yasa dışı ürünler depolama hizmeti kapsamına girmemektedir. İhtiyacım olan eşyayı istediğim zaman alabilir miyim?
Bizlere 2 gün öncesinden haber vererek dilediğiniz eşyanızı depomuzdan alabilirsiniz. Eşya depolama hizmetinde ücretsiz ekspertiz var mı? Depolanacak eşyaları gözümüzle görerek anlaşma sağlamayı tercih ederiz bu nedenle ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Eşya depolama öncesi ve sonrası nakliye hizmetiniz mevcut mu? Anlaşma sağlandıktan sonra tüm sorumluluk firmamıza aittir bu nedenle eşyalarınızı adresinizden alırken ve depodan eşyaları adresinize bırakırken nakliye hizmeti sunarız. Eşya depolama hizmeti için sözleşme var mı? Evet, depolama koşullarını barındıran eşya depolama hizmet sözleşmemiz mevcuttur. Eşya depolama süresi ne kadardır?
Eşyalarınızı ihtiyacınıza göre ister günlük ister haftalık ister aylık veya yıllık olarak depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolama hizmet bedelinin ödemesini nasıl yaparım? Ödemenizi banka yoluyla havale ederek veya elden nakit olarak yapabilirsiniz.